2012. január 11., szerda
Előszó
Hogy miért csak most kezdtem el írni???igen én is felteszem magamnak sokszor eme kérdést, de válaszként csak annyit teszek hozzá, hogy most telt meg a memóriám kisfiam csodálatosabbnál-csodálatosabb dolgaival, amivel nap mint nap boldoggá teszi napjainkat!!!Mivel minden nap valami új van a tarsolyában, ezért kénytelen vagyok feljegyezni az utókor számára a napi eseményeket, hogy majd ő is jókat nevetgéljen rajta, ha már eljön az ideje!!!Szóval kedves Családunk, Barátok és minden kedves Olvasó fogadják nagy szeretettel Dávidunk mindennapjainak néhány fontos és emlékezetes eseményeit!!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése