2011. 10. 29-én a kora délutáni órákban elindultunk első nagy utadra a kinti világba. A drapp csíkos Teddy macis rugdalódzódba hoztunk haza a kórházból!A hazavezető utat végigaludtad, mint a mormota. Annyira kis picuri édes baba voltál.Most is az vagy csak már nem annyira picuri.Bevittünk apával a lakásba, bemutattunk neked mindent, majd a szobádba vettük az irányt. És kipróbáltad az új ágyadat.
Az est fénypontja az első közös fürdés volt, amit a mamik segítségével oldottunk meg!!Nagyon kis ügyes babus voltál még tetszett is a pancsizás.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése