2012. január 12., csütörtök

Megérkeztem

2011. október 26. 01:44 perckor küldted az első jelet anyának és apának azzal, hogy elfolyt a magzatvizem és tudtunkra adtad, hogy már pedig Te most már szeretnél találkozni Velünk.Alig vártuk már ezt a pillanatot. Apával nem kapkodtuk el az indulást mivel fájásokat még nem éreztem nyugodtak voltunk.Indulásunk csak 02:39 perckor történt meg, amikor jött is az első fájás-elindultál a hosszú utadon kifelé!! Mire a kórházba értünk már 2 perces fájásokkal kellett felbaktatnom a 4-dik emeleti szülészetre.Megvizsgáltak a doktor bácsik és szülésznők, majd legnagyobb boldogságomra közölték, hogy nagyon jól haladsz kifelé, hamarosan találkozhatunk!!El sem akartuk hinni apával, hogy lassan véget ér a csodálatos kilenc hónap és megismerhetünk Téged!!03:30 perckor felfeküdtem fel a szülőágyra és 05:33 perckor édes kis hangoddal adtak a tudtunkra, hogy itt vagy, megérkeztél a nagyvilágba!!Apa elvágta a köldökzsinórt, majd anya mellkasára fektettek egy rövid pillanatra, aztán elvittek egy rövid időre, hogy még szebbé tegyenek!! 3600 grammal és 50 cm-rel láttad meg a világot!!Igen anyához képest nagy baba voltál, de csodaszép!!"Szépséghibád" a bal oldali pofidon egy aprócska tűzfolt, ami mára már szinte nem is látszik csak akkor ha valamiért nagyon erőlködsz. Ez lett a szexepiled:))) Kb. 1 óra múlva ismét találkozhattál Velünk és közelebbről is megismerhetted a családodat.Fantasztikus érzés volt mind hármunk számára. Legalábbis Te sem nagyon tiltakoztál ellenünk, sőt inkább nagyon élvezted a helyzetet apa kezében!!!A szád teljesen olyan, mint apáé, olyan csókos csajozós!!!Kis pufigolyó voltál, aki felkészült a kinti életre.

1 megjegyzés:

  1. Gratulálunk az érkezésedhez, szeretettel köszöntünk! Legyen nagyon boldog gyermekkorod, szép életed, boldogságban, egészségben!

    VálaszTörlés